baskan1970 yılı mayıs ayının 17 günü Emirdağ’da dünyaya geldi. İlk ve orta eğitimini Emirdağ’da tamamladı. Lise eğitimini Eskişehir Süleyman Çakır lisesinde 1987 yılında tamamladı. Daha sonra Afyon Kocatepe üniversitesi İİBF MALİYE bölümünden mezun oldu. 1995-1996 yıllarında Ankara Hava Kuvvetleri genel komutanlığında yedek subay olarak askerlik vazifesini tamamladı. 1999 yılında en genç belediye meclis üyesi olarak Emirdağ belediye Meclis’ine ve en genç meclis üyesi sıfatıyla Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeliğine seçildi. 2002 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanını alarak muhasebe bürosunu açtı.

2009 yılında tekrar ETSO yönetim kurulu başkan vekilliğine seçildi. 2013 yılında yapılan ETSO seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi. Hale’n bu görevini ifa etmektedir. Aynı yıl TÜRKİYE ODALAR BORSALAR BİRLİĞİ İnşaat Taahhüt Hizmetleri Kurulunda başkan yardımcılığı görevine seçilerek Emirdağ’dan TOBB üst kurullarında görev alan ilk başkan oldu. 2015 yılında Ankara Üniversitesi tarafından yapılan sınavları kazanarak BAĞIMSIZ DENETÇİ ünvanını aldı.

2016 yılında Afyon Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odasında yapılan delege seçimlerimde TÜRKiYE MUHASEBECİLER ODASI BİRLİĞİ delegesi seçilerek Afyonkarahisar’ın 10 delegesinden birisi oldu. Halen bu görevi devam etmektedir. Emirdağlı üyelerin ağırlıkta olduğu Antalya’da bulunan bir yapı kooperatifinin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Emirdağ’da bulunan çeşitli derneklerde görev aldı. Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim AKTEPE, TOBB İnşaat ve Taahüt Hizmetleri Kurulu Başkanlığı’na 2 sefer seçilerek güven tazeledi. Diyanet Vakfı Emirdağ şubesi yönetim kurulu üyeliği görevi devam eden AKTEPE evli 2 kız 1 erkek çocuğu babasıdır.

istihdam  kosgepgezi

hizliaidat onlinebelge istek
bilgiedinme anketlr arastirmarapor

 

İş Birliklerimiz