6subat

6 Şubat felaketinin yıl dönümünde, deprem sebebiyle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarını kaybedenlere sabır ve başsağlığı diliyoruz.
Aziz Türk milleti olarak, 6 Şubat 2023 yılında Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin acısını ilk günkü gibi derinden hissediyoruz. 53 binden fazla canımızı kaybettiğimiz, 107 binden fazla vatandaşımızın yaralandığı depremlerin yaşattığı acıyı tarif etmekte zorlanıyoruz.
11 ilimizi etkileyen bu faciada ülkemizin kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası ve tüm vatandaşlarımız tek yürek olarak depremlerin yaralarını sarmak için çalıştı.
Milletçe yaşadığımız en büyük felaketlerden biri olan Kahramanmaraş depreminin acılarının hem hafızalarımızdan hem de gönlümüzden silinmesi mümkün değil. Ancak atılacak adımlarla ve yapılacak olan daha dayanıklı ve yeni binalar sayesinde depremlerde can kaybı yaşamamak mümkündür!

Bu duygu ve düşüncelerle 6 Şubat felaketinin yıl dönümünde, deprem sebebiyle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarını kaybedenlere sabır ve başsağlığı diliyorum. Bu facianın ülkemizin ve milletimizin yaşadığı son deprem acısı olmasını temenni ediyoruz.

istihdam  kosgepgezi

hizliaidat onlinebelge istek
bilgiedinme anketlr arastirmarapor

 

İş Birliklerimiz